Home Buitis Šiais laikais užmegzti santykių nėra taip lengva kaip anksčiau

Šiais laikais užmegzti santykių nėra taip lengva kaip anksčiau

Esate iš tų, kurie dabar svarsto ar verta kurti santykius su kažkokiu žmogumi ar ne? Nesate įsitikinę ar tikite santuoka? Jums lengviau apsispręsti padės paprasčiausia analizė. Tiesiog reikėtų atkreipti dėmesį tie į aplinką, tiek ir statistinius rodiklius. Be abejo, reikia atkreipti dėmesį ir į dabartinius laikus, nes jie yra visiškai kitokie nei buvo prieš 20 metų.

Galvojantys apie šeimos kūrimą, turi suvokti, kad dabartinė situacija yra visiškai kitokia nei prieš dvidešimt ar trisdešimt metų. Laikai yra smarkiai pasikeitę ir tai liudija moterų laikymas visiškai nepriklausomomis nuo vyrų. Anksčiau buvo įprasta, kad vyrai buvo šeimos aprūpintojai, dabar yra įprasta, kad tokio maitintojo šeimose nebebūna t.y. keičiasi stereotipai. Jų tiesiog atsisakoma.

Šiais laikais pačios moterys daugiau pastangų deda į tai, kad ateityje jos galėtų priimti tinkamus sprendimus dėl savo ateities. Dėl šios priežasties daugelis moterų neaukoja karjeros dėl šeimos – vaikams kiek paūgėjus, kimba į darbus ir pačios užsidirba pinigus. Vyrams iš dalies tai yra tik į naudą, nes vėlgi – žvelgiant į praeitį, anksčiau buvo dar liūdniau.

Pabrėžiama, kad šiais laikai užmegzti santykius yra gerokai sudėtingiau nei anksčiau. Taip yra dėl to, kad anksčiau nebuvo socialinių tinklų ir tokių galimybių bendrauti nuotoliniu būdų. Tuo labiau, nemažą įtaką daro ir suaugusiems skirtų portalų plėtra. Kiekvienais metais santuokų skaičius nuosekliai mažėja, o tai pastebima būtent globaliu mastu. Tai reiškia, kad visame pasaulyje santuokų skaičius sparčiai krenta.

Neturėti antrosios pusės galima sakyti jau tapo norma, nes vis dėlto – net ir dabartinė visuomenė ne visais atvejais smerkia tokių individualių žmonių pasirinkimus. Tiesiog mažiau dairomasi į kitus ir labiau žiūrima į save.

Lyginant dabartinius ir ankstesnius laikus, santykių išlaikymas irgi yra pasikeitęs. Matote, kad daugelis žmonių nenori jų kurti vien dėl mažos finansinės perspektyvos. Paprastai kalbant, daugelis žmonių rimčiau pradėjo žiūrėti į faktą, kad jiems finansiškai lengviau gyventi yra be antrosios pusės. Tai yra natūralu, nes vis dėlto, dažniausiu atveju, susiradus antrą pusę, išlaidos kažkuriam tikrai padidėja.

Šaltinis: http://crybaby-brat.tumblr.com/

Naujausi