Home Buitis Kreditai per 15 minučių nebesuteikiami

Kreditai per 15 minučių nebesuteikiami

kreditai per 15 minJau kelerius metus pasikeitus įstatymams kreditai per 15 min nebėra suteikiami jokiose greitųjų kreditų bendrovėse. Būtent dėl įstatymų pakeitimų turime kur kas pasikeitusias paskolų teikimo sąlygas nei anksčiau. Pavyzdžiui šiuo metu betkokio tipo paskolas gali gauti tik nuolatiniai Lietuvos gyventojai kurie gauna tvarias pajamas ir mėnesiniai finansiniai įsipareigojimai nesiekia 40% jo gaunamų pajamų per mėnesį. Taip pat vis atidžiau yra vertinamas asmens mokumas, tad jokie bedarbiai asmenys negali gauti jokių paskolų, o šiuos įstatymus pažeidusius bendrovės baudžiamos solidžiomis baudomis ar net sustabdoma jų veikla. Pasikeitus įstatymams, greitųjų kreditų bendrovės pradėjo jausti klientų stygių, todėl žymiai atpigino savo paslaugų įkainius, kad tik priviliotų naujų klientų. Žemas kainas paskolų rinkoje taip pat lėmė ir naujų konkurentų atėjimas į rinką. Nauji konkurentai pradėjo siūlyti įvairaus tipo paskolas itin mažomis kainomis, netgi pradėjo siūlyti tokias paslaugas, kurių iki šio dar neteikia kai kurios greitųjų kreditų bendrovės. Pagrindiniai greitųjų kreditų bendrovių konkurentai – sutelktinio finansavimo platformos.

Kreditai per 15 min iš žmonių

Sutelktinio finansavimo platformos savo paslaugų įkainiais sudarė itin didelę konkurenciją greitųjų kreditų bendrovėms. Bet norime iškart patikslinti, net ir sutelktinio finansavimo platformose asmuo gali nesitikėti, kad kreditai per 15 min bus suteikiami. Šioms platformoms taikomi lygiai tokie patys įstatymų reikalavimai kaip ir visiems vartojimo kreditus teikiantiems kreditoriams. Sutelktinio finansavimo platformose kreditai yra finansuojami paprastų žmonių, kurie nori įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti finansinę grąžą. Manau, būtent dėl to, paskolos iš žmonių ir yra vienos pigiausių rinkoje, nes paskolas teikia paprasti žmonės, kurie nesiekia sudaryti didelių finansinių sunkumų asmeniui kuriam reikia paskolos. Todėl žmonės noriai finansuoja paskolas, kad žmogus pajėgtų jas mokėti, nes nuo to priklauso, ar finansuojantys asmenys gaus kokį nors pelną ar ne. Jeigu patys asmenys, kurie finansuoja kitų žmonių paskolas užsidėsi dideles palūkanų normas, tai patys žinos, kodėl neatgavo net savo skolintų pinigų, o ką jau kalbėti apie kažkokią grąžą. Sutelktinio finansavimo platformose žmonės gali gauti vartojimo kreditus, kreditus su užstatu, būsto paskolas ar net pasinaudoti refinansavimo galimybe.

Naujausi