Home Buitis Ką reikėtų žinoti prieš kuriant bet kokius santykius?

Ką reikėtų žinoti prieš kuriant bet kokius santykius?

Norite pagerinti gyvenimo kokybę ir dėl šios priežasties nusprendėte, kad jau laikas ieškoti antrosios pusės? Tau dar nereiškia, kad ji padės jums pasijusti laimingesniais. Visų pirma, santykių kūrimas nėra paprasta užduotis. Tai liudija ir faktai, jog vis daugiau santuokų išyra. Kalba eina ne tik apie situaciją Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Būti vienišiems nėra didžiulė problema, kaip tai buvo anksčiau. Reikėtų pastebėti, kad pasaulis tapo gerokai liberalesnis ir vis daugiau žmonių mažiau kreipia dėmesį į tai, ką apie juos kalba kiti žmonės. Pastebima, kad ir poros mažiau kritikuoja kitus, kurie pasirenka gyventi vieni be antrųjų pusių.

Kalbant apie santuoką, ekspertai akcentuoja, kad daugiau negu pusę jų žlunga dėl paprasčiausios rutinos. Kita priežastis, kodėl santuokos ar santykiai trunka neilgai – netinkamas antrosios pusės apsirinkimas. Visiems būtina žinoti, kad santykius reikia puoselėti, o kai tai pamirštama – prasideda pirmosios problemos.

Nemažą įtaką santykių griūčiai daro ir kiti buitiniai dalykai. Pavyzdžiui, skyrybomis santykiai neretai baigiasi ir dėl to, kad kai kuriems žmonėms gyventi be antrosios pusės yra žymiai lengviau tiek finansiškai, tiek psichologiškai. Trumpai tariant, jeigu antrąją pusę pasirinkote paskubomis, tikėtina, kad viskas baigsis liūdnu scenarijumi.

Pasak ekspertų, tam, kad santykiai būtų sėkmingi, būtina ties jais dirbti. Jokiu būdu nereikėtų rinktis poros tik dėl to, kad spaudžia visuomenė. Toks pasirinkimas yra užprogramuotas nesėkmei. Norintiems kokybiškų santykių, specialistai siūlo pirmiausiai išsiaiškinti kokią naudą atneša santykiai, kokius iššūkius dažniausiai tenka įveikti ir ką dėl jų įprastai tenka aukoti.

Kuriant santykius, ateis momentas, kad kažką teks aukoti. Tai dažniausiai būna karjera. Vienam iš partnerių tenka prisiimti atsakomybę dirbti daugiau tuomet, kai laukiama šeimos pagausėjimo. Tačiau, net ir įvykdžius šią užduotį, neretai viskas nutrūksta. Tai liudija ir augantis vienišų tėvų ir mamų skaičius.

Į visus santykius reikėtų žiūrėti rimtai, o svarbiausia – būtina prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Pasak santykių ekspertų, jokiais būdais nereikėtų ieškoti antrosios pusės tik dėl materialinės naudos, nes ateis laikas, kai viskas tiesiog pasibaigs.

Parengė: http://eric-rechsteiner.over-blog.com/

 

Naujausi

Tiekimo valdymo programos

Stogo paskirtis

Paskolos nuo 18 metų