Home Prekės ir paslaugos Individualūs interneto planai - realybė

Individualūs interneto planai – realybė

interneto planaiInterneto ryšio paslaugos Lietuvoje teikiamos 99 proc. šalies teritorijoje, tačiau tokį rodiklį pasiekia toli gražu ne visos šias paslaugas teikiančios įmonės. Galvojantiems užsisakyti interneto paslaugas, pravartu pasidomėti kaip viskas vyksta, ir ką apskritai šiuo metu siūlo populiariausi interneto paslaugų teikėjai. Jokia čia paslaptis, kad Lietuvoje internetas yra vienas sparčiausių pasaulyje ir kainos – vienos mažiausių. Kiekvienas vartotojas turėtų apžvelgti visus pasiūlymus ir pasirinkti tuos, kurie tinka pagal individualius poreikius. Tai reiškia, kad dabar siūlomi populiariausi Telia planai gali būti keičiami individualiais – pigesniais arba dar brangesniais.

Interneto paslaugas teikiančios įmonės turi savo klientų aptarnavimo skyrius, o taip pat vartotojus konsultuoja nuotoliniu būdu – telefonu arba internetu. Būtent konsultacijų metu galite sužinoti apie tuos pasiūlymus, kurie nėra siūlomi viešai. Konsultantai išsiaiškina kliento poreikius ir pasiūlo jo galimybes (pagal kainą) atitinkantį interneto planą. Tad, jeigu galvojate, kad paslaugų teikėjai siūlo tik tai, kas pateikiama viešai, vadinasi smarkiai klystate.

Jeigu interneto paslaugų teikėją keičiate kitu, taipogi būtina pasidomėti ar nepasirinkote tokio, kurio paslaugų kokybė yra dar blogesnė. Tai sužinoti padės internete esantys atsiliepimai. Dabar ypač populiarūs Cgates planai ir juos dažniausiai renkasi tie, kurie ieško individualiomis sąlygomis sudaromų planų. Pabrėžtina, kad tie, kurie negauna jokio individualaus pasiūlymo, turėtų kreiptis į tarpininkus.

Tarpininkus, užsakant interneto ar televizijos planus, galima laikyti tokias įmones kaip MyPlan.lt ir kt. Tai privačiai dirbantys profesionalai, kurių pagrindinis tikslas yra surasti vartotojui jo poreikius ir mokėjimo galimybes atitinkančius planus. Neretai tokie portalai padeda gauti tokius pasiūlymus, kurie teikiami tik privačiai. Tad, į tokius tarpininkus kreiptis tikrai būtų labai naudinga.

Kaip bebūtų, užsakant interneto planą, jums labiausiai turėtų rūpėti: sutarties galiojimo terminas, interneto sparta, mokesčiai už įrangą, duomenų kiekis. Kai kurie interneto ryšio tiekėjai netaiko visiškai jokių duomenų kiekio ribojimo. Tokie ribojimai įprastai taikomi mobiliajam internetui. Tad, jeigu analizuojate interneto tiekėjų pasiūlymus, tiesiog atsižvelkite į minėtus svarbiausius punktus. Jeigu nežinote ar pasiūlymas geras, tuomet patarimo prašykite minėtų tarpininkų interneto svetainėse.

Naujausi