Home Laisvalaikis Apie ką yra serialas „Rimti reikalai"?

Apie ką yra serialas „Rimti reikalai”?

„Rimti reikalai“ – tai lietuviškas serialas, kuris yra rodomas ne tik internetu, bet ir per televiziją. Šis 3 sezonų kriminalinis serialas, pasakoja apie po penkerių kalėjimo metų į laisvę paleistą nusikaltėlį Hardą, kuris atsiduria kruvinų įvykių epicentre.

Taigi, šiame straipsnyje mes trumpai aptarsime serialo „Rimti reikalai” siužeto liniją, pagrindinius herojus ir 3 sezono istorijas.

„Rimti reikalai” siužetas

Serialą „Rimti reikalai“ žiūrėti internetu pasirenka vis daugiau žiūrovų. Svarbu yra paminėti, kad serialo premjera televizijos eteryje buvo surengta sporto salėje su kovos narvu ir raumeningais vyrukais.

Tai buvo padaryta neatsitiktinai, kadangi čia savo prakaitą lieja ir sportinę formą dėl serialo tobulina ne vienas „Rimtų reikalų“ aktorius, tarp kurių ir raumeningasis sporto salės savininkas reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas ir Andrius Paulavičius.

Žvelgiant iš kitos pusės, šis serialas pasižymi tuo, kad atsiranda vis daugiau persipinančių siužetinių linijų. Nusikalstamų gaujų akistatos, kruvini susišaudymai, bet tuo pačiu siužete atsiranda aistringos meilės ir nelegalių kovų atspildžių.

„Rimti reikalai” režisierius

D.Siaurusaitis yra serialo „Rimti reikalai“ režisierius. Jis teigia, kad jo nuomonė nepasikeitė nuo pat pirmojo sezono ir perduoda trumpą žinutę kriminalio serialo žiūrovams: „Miegu tikrai ramiai, nes turiu svajonių komandą, omenyje turiu tiek filmavimo komandą, tiek aktorius.

Jau trečiasis sezonas, tad tikslas yra pranokti pirmuosius. Pirmajame sezone užkelta kartelė neleidžia kurti prasčiau, todėl daugėja veiksmo, kovos scenų. Tokioms scenoms aktoriai bei komanda ruošiasi tikrai ne vieną dieną. Taigi, žiūrovai gali ruoštis neeiliniam sezonui“, – nuteikia serialo „Rimti reikalai“ režisierius.

Pagrindiniai serialo aktoriai

Pagrindiniai kriminalio serialo aktoriai yra Mantas Vaitiekūnas, Gabrielė Malinauskaitė, Valentina Kirejeva, Tomas Rinkūnas, Tadas Gryn.

Taip pat seriale vaidino Josif Baliukevič, Mindaugas Papinigis, Marius Repšys, Gelminė Glemžaitė ir daugybė kitų aktorių.

Ne mažiau svarbus aspektas yra tame, kad šį serialą sukūrė kompanijos „Urbs TV“ atstovai, tarp kurių ir režisierius Džiugas Siaurusaitis bei scenaristas Edvinas Kalėda.

„Rimti reikalai” 3 sezonas

Šis kriminalinis serialas pasižymi ne tik dramos, bet ir komedijos elementais. Meilės atžvilgiu, ją galima bus pamatyti tiek laimingos, tiek nelaimingos, suvaidintos.

Vienas iš svarbiausių aspektų, apie kurį nereikėtų pamiršti yra tai, kad serialas pasižymi energingu pasakojimo stiliumi bei ironišku požiūriu į įvairiausias situacijas.

Po penkių kalėjimo metų į laisvę paleistas nusikaltėlis Hardas atsiduria kruvinų įvykių epicentre. Nusikaltėlių gauja, kuriai jis priklausė, skyla, prasideda nuožmi kova dėl mafijos boso kėdės.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme vieną iš populiariausių serialų Lietuvoje – „Rimti reikalai“. Trumpai papasakojome apie jo siužeto linija, režisieriaus požiūrį į savo kūrinį bei pagrindinius aktorius.

Taigi, jeigu jūs esate kriminalinių dramų mėgėjai, kurie nori pamatyti ne tik veiksmo, bet ir meilės, komedijos atspindžių kūrinyje, būtina peržiūrėkite šį serialą.

Serialą „Rimti reikalai“ galite peržiūrėti kino platformoje filmai.life

Naujausi